Tento elegantní louskáček na ořechy je nezbytným doplňkem každé kuchyně. S jeho pomocí budete moci snadno rozlousknout i ty nejtvrdší ořechy, aniž byste museli vyvíjet nadměrné úsilí. Jeho ocelová konstrukce zaručuje pevnost a odolnost, takže se nemusíte bát, že by se při louskání ořechů rozbil. Navíc je tento louskáček umístěn na podstavci, což zajišťuje stabilitu při manipulaci s ním. Skvělý pomocník pro všechny milovníky ořechů a lahodných dezertů! Hlavní parametry: - Materiál: ocel - Umístění... Celý popis

Koupit za 277 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento elegantní louskáček na ořechy je nezbytným doplňkem každé kuchyně. S jeho pomocí budete moci snadno rozlousknout i ty nejtvrdší ořechy, aniž byste museli vyvíjet nadměrné úsilí. Jeho ocelová konstrukce zaručuje pevnost a odolnost, takže se nemusíte bát, že by se při louskání ořechů rozbil. Navíc je tento louskáček umístěn na podstavci, což zajišťuje stabilitu při manipulaci s ním. Skvělý pomocník pro všechny milovníky ořechů a lahodných dezertů!

Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Umístění na podstavci
- Pevná konstrukce
- Snadné louskání ořechů
- Elegantní design
Zobrazit více

Články odjinud