Představte si kouzelný pocit podzimního odpoledne stráveného s dědou, který se svým dřevěným dědečkem na ořechy vydává na procházku do lesa plného vlašských ořechů. Tento starý, ručně vyrobený dědeček na ořechy je nejen krásnou dekorací vašeho interiéru, ale také praktickým pomocníkem při louskání ořechů. S jemnými detaily a precizním zpracováním je tento dřevěný dědeček skvělým doplňkem každé kuchyně nebo obývacího pokoje. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Design: starý dědeček s základem... Celý popis

Koupit za 311 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představte si kouzelný pocit podzimního odpoledne stráveného s dědou, který se svým dřevěným dědečkem na ořechy vydává na procházku do lesa plného vlašských ořechů. Tento starý, ručně vyrobený dědeček na ořechy je nejen krásnou dekorací vašeho interiéru, ale také praktickým pomocníkem při louskání ořechů. S jemnými detaily a precizním zpracováním je tento dřevěný dědeček skvělým doplňkem každé kuchyně nebo obývacího pokoje.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Design: starý dědeček s základem
- Funkce: louskání vlašských ořechů
- Ruční výroba s důrazem na detaily
- Rozměry: x cm x y cm x z cm
Zobrazit více

Články odjinud