Rozevřete ořechláč z nerezové oceli a snadno si pochutnejte na čerstvých ořeších. S touto praktickou pomůckou budete mít ořechy rozlousknuté rychle a snadno, ať už jsou jakéhokoliv druhu. Ořechláč je vyroben z odolné nerezové oceli a je dostatečně robustní, aby zvládl i tvrdé skořápky. Navíc je snadno čistitelný - jednoduše ho vložíte do myčky a hotovo. Skvělý pomocník pro všechny milovníky ořechů! Hlavní parametry: - Barva: Černá / stříbrná - Možné mýt v myčce

Koupit za 478 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Rozevřete ořechláč z nerezové oceli a snadno si pochutnejte na čerstvých ořeších. S touto praktickou pomůckou budete mít ořechy rozlousknuté rychle a snadno, ať už jsou jakéhokoliv druhu. Ořechláč je vyroben z odolné nerezové oceli a je dostatečně robustní, aby zvládl i tvrdé skořápky. Navíc je snadno čistitelný - jednoduše ho vložíte do myčky a hotovo. Skvělý pomocník pro všechny milovníky ořechů!

Hlavní parametry:
- Barva: Černá / stříbrná
- Možné mýt v myčce
Zobrazit více

Články odjinud