Pokud milujete vlašské ořechy, pak tento originální louskáček je pro vás jako stvořený! S jeho pomocí můžete snadno a rychle otevřít vlašské ořechy a to bez nepořádku, protože zbytky skořápek zůstávají uvnitř louskáčku. Jeho stabilní kovové provedení zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. S rozměry 21,5 x 15,5 x 13 cm se jedná o praktický a efektivní nástroj pro každého milovníka vlašských ořechů. Hlavní parametry: - Originální louskáček na vlašské ořechy - Zbytky skořápek zůstávají uvnitř... Celý popis

Koupit za 6 650 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud milujete vlašské ořechy, pak tento originální louskáček je pro vás jako stvořený! S jeho pomocí můžete snadno a rychle otevřít vlašské ořechy a to bez nepořádku, protože zbytky skořápek zůstávají uvnitř louskáčku. Jeho stabilní kovové provedení zaručuje dlouhou životnost a spolehlivost. S rozměry 21,5 x 15,5 x 13 cm se jedná o praktický a efektivní nástroj pro každého milovníka vlašských ořechů.

Hlavní parametry:
- Originální louskáček na vlašské ořechy
- Zbytky skořápek zůstávají uvnitř
- Stabilní kovové provedení
- Rozměry: 21,5 x 15,5 x 13 cm
Zobrazit více

Články odjinud