Louskáček na ořechy Nut

0 %
Stars
(0 hodnocení)

S louskáčkem OR143524 Louskáček už nikdy nebudete mít problém s louskáním ořechů různých velikostí a druhů. Díky jeho pevné konstrukci a spolehlivosti si s ním hravě poradíte s jakýmkoli ořechem. Navíc je vybaven speciální povrchovou úpravou, která zajišťuje snadné a pohodlné použití. S materiálem z slitiny hliníku je louskáček lehký a odolný zároveň. S rozměry délky 19 cm a šířky 5,5 cm je pohodlný na úchop a skladování. Užijte si chutné oříšky bez zbytečné námahy s tímto praktickým pomocníkem... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem OR143524 Louskáček už nikdy nebudete mít problém s louskáním ořechů různých velikostí a druhů. Díky jeho pevné konstrukci a spolehlivosti si s ním hravě poradíte s jakýmkoli ořechem. Navíc je vybaven speciální povrchovou úpravou, která zajišťuje snadné a pohodlné použití. S materiálem z slitiny hliníku je louskáček lehký a odolný zároveň. S rozměry délky 19 cm a šířky 5,5 cm je pohodlný na úchop a skladování. Užijte si chutné oříšky bez zbytečné námahy s tímto praktickým pomocníkem do kuchyně.

Hlavní parametry:
- Vhodný na louskání ořechů různých velikostí i druhů
- Pevný a spolehlivý
- Speciální povrchová úprava
- Materiál: slitina hliníku
- Rozměry: délka 19 cm, šířka 5,5 cm
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud