S louskáčkem na ořechy Westmark Triangolo 16725560 se zbavíte ořechů rychle a snadno. Jeho ergonomický design vám umožní pohodlně sevřít ořech a s minimálním úsilím jej rozlousknete. Tento praktický kuchyňský nástroj je vyroben z odolné nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost. S louskáčkem Westmark Triangolo se stanete nezbytným pomocníkem při přípravě dezertů, pečiva nebo salátů. Buďte připraveni na každou příležitost a užijte si snadnou manipulaci s ořechy díky tomuto skvělému nástroji.... Celý popis

Koupit za 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem na ořechy Westmark Triangolo 16725560 se zbavíte ořechů rychle a snadno. Jeho ergonomický design vám umožní pohodlně sevřít ořech a s minimálním úsilím jej rozlousknete. Tento praktický kuchyňský nástroj je vyroben z odolné nerezové oceli, která zaručuje dlouhou životnost. S louskáčkem Westmark Triangolo se stanete nezbytným pomocníkem při přípravě dezertů, pečiva nebo salátů. Buďte připraveni na každou příležitost a užijte si snadnou manipulaci s ořechy díky tomuto skvělému nástroji.

Hlavní parametry:
- Louskáček na ořechy Westmark Triangolo
- Ergonomický design pro pohodlné použití
- Vyroben z odolné nerezové oceli
- Snadné a rychlé louskání ořechů s minimálním úsilím
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud