Stylový louskáček na ořechy z řady produktů do kuchyně LUXY je skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů. Jeho kónický tvar umožňuje snadné a bezpečné louskání ořechů různých druhů, velikostí i tvarů, přičemž chrání jádro ořechu před poškozením. Vyrobena z pochromovaného kovu, tento louskáček je nejen elegantní, ale také extrémně pevný a odolný. Díky svému provedení zvládne i ty nejtvrdší ořechy bez námahy a bez rizika, že by se poškodil. A co víc, po použití ho můžete snadno umýt v myčce na nádobí,... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Stylový louskáček na ořechy z řady produktů do kuchyně LUXY je skvělým pomocníkem pro milovníky ořechů. Jeho kónický tvar umožňuje snadné a bezpečné louskání ořechů různých druhů, velikostí i tvarů, přičemž chrání jádro ořechu před poškozením.

Vyrobena z pochromovaného kovu, tento louskáček je nejen elegantní, ale také extrémně pevný a odolný. Díky svému provedení zvládne i ty nejtvrdší ořechy bez námahy a bez rizika, že by se poškodil. A co víc, po použití ho můžete snadno umýt v myčce na nádobí, což z něj dělá praktický a hygienický kuchyňský nástroj.

Hlavní parametry:
- Materiál: pochromovaný kov
- Kónický tvar pro snadné louskání ořechů různých druhů
- Odolný a pevný design
- Možnost mýt v myčce na nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud