Pokud hledáte elegantní a odolný louskáček na ořechy, pak je luxusní model z řady LUXY to pravé pro vás. Tento louskáček je vyroben z pevného a odolného pochromovaného kovu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. S jeho délkou 17 cm je snadné manipulovat a louskání ořechů bude hračkou. Navíc je tento louskáček vhodný i do myčky na nádobí, což usnadní jeho čištění a udržení v perfektním stavu. Hlavní parametry: - Materiál: pochromovaný kov - Rozměry: délka 17 cm - Vhodný do myčky na... Celý popis

Koupit za 239 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte elegantní a odolný louskáček na ořechy, pak je luxusní model z řady LUXY to pravé pro vás. Tento louskáček je vyroben z pevného a odolného pochromovaného kovu, který zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. S jeho délkou 17 cm je snadné manipulovat a louskání ořechů bude hračkou. Navíc je tento louskáček vhodný i do myčky na nádobí, což usnadní jeho čištění a udržení v perfektním stavu.

Hlavní parametry:
- Materiál: pochromovaný kov
- Rozměry: délka 17 cm
- Vhodný do myčky na nádobí
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Orion

Články odjinud