S naším praktickým nástrojem na louskání ořechů budete mít vždy snadnou práci při otevírání ořechů různých velikostí. Tento kvalitní pomocník vám ušetří čas a usnadní každodenní přípravu pokrmů či dezertů. Navíc je vhodný do myčky, což zajišťuje snadnou a rychlou údržbu. S 3letou zárukou si můžete být jisti, že vám nástroj na louskání ořechů dlouho poslouží bez problémů. Hlavní parametry: - Ideální pro louskání ořechů různých velikostí - Možnost použití v myčce - 3letá záruka

Koupit za 143 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S naším praktickým nástrojem na louskání ořechů budete mít vždy snadnou práci při otevírání ořechů různých velikostí. Tento kvalitní pomocník vám ušetří čas a usnadní každodenní přípravu pokrmů či dezertů. Navíc je vhodný do myčky, což zajišťuje snadnou a rychlou údržbu. S 3letou zárukou si můžete být jisti, že vám nástroj na louskání ořechů dlouho poslouží bez problémů.

Hlavní parametry:
- Ideální pro louskání ořechů různých velikostí
- Možnost použití v myčce
- 3letá záruka
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Tescoma

Články odjinud