Představte si, že se dostáváte do vánoční nálady s tímto kvalitním louskáčkem na ořechy ve tvaru veverky. S jeho pomocí budete moci snadno otevřít i ty nejtvrzeji ulovené ořechy a užít si chutnou lahůdku. Díky ocelové konstrukci je tento louskáček nejen silný, ale zároveň i pohodlný na držení. Navíc je nastavitelný, takže si můžete snadno upravit sílu louskání podle potřeby. S louskáčkem Prestige EB6 se stane louskání ořechů hračkou! Hlavní parametry: - Materiál: ocel - Tvar: veverka - Nastavitelná... Celý popis

Koupit za 157 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Představte si, že se dostáváte do vánoční nálady s tímto kvalitním louskáčkem na ořechy ve tvaru veverky. S jeho pomocí budete moci snadno otevřít i ty nejtvrzeji ulovené ořechy a užít si chutnou lahůdku. Díky ocelové konstrukci je tento louskáček nejen silný, ale zároveň i pohodlný na držení. Navíc je nastavitelný, takže si můžete snadno upravit sílu louskání podle potřeby. S louskáčkem Prestige EB6 se stane louskání ořechů hračkou!

Hlavní parametry:
- Materiál: ocel
- Tvar: veverka
- Nastavitelná síla louskání
- Pohodlný úchop
Zobrazit více

Články odjinud