Elegantní louskáček na ořechy SHARK od značky Philippi je nejen stylovým doplňkem do vaší kuchyně, ale i praktickým nástrojem pro louskání ořechů s lehkostí a elegancí. Vyroben z matné nerezové oceli s potahem z gumy na vnitřním povrchu, tento louskáček je navržen tak, aby udržel i sebemenší oříšek na svém místě během louskání. Philippi je značka, která spojuje vášeň, osobitost a preciznost s moderním designem. Od roku 1992 Jan Philippi tvoří neotřelé a jedinečné kousky, které jsou jak pro oči,... Celý popis

Koupit za 949 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Elegantní louskáček na ořechy SHARK od značky Philippi je nejen stylovým doplňkem do vaší kuchyně, ale i praktickým nástrojem pro louskání ořechů s lehkostí a elegancí. Vyroben z matné nerezové oceli s potahem z gumy na vnitřním povrchu, tento louskáček je navržen tak, aby udržel i sebemenší oříšek na svém místě během louskání.

Philippi je značka, která spojuje vášeň, osobitost a preciznost s moderním designem. Od roku 1992 Jan Philippi tvoří neotřelé a jedinečné kousky, které jsou jak pro oči, tak pro srdce. Jeho smysl pro detail a spolupráce s kreativními profesionály přináší na trh designové produkty, které osloví každého, kdo ocení krásu v každodenních věcech.

**Hlavní parametry:**
- Materiál: Matná nerezová ocel s potahem z gumy
- Rozměry: Délka 14 cm x Šířka 7 cm x Výška 3 cm
- Hmotnost: 250 g
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Philippi

Články odjinud