Tento elegantní louskáček na ořechy TYGR je skvělým pomocníkem při louskání ořechů. S délkou 18 cm a vyrobený z leštěného hliníku, je nejen praktický, ale i stylovým doplňkem vaší kuchyně. Díky svému kónickému tvaru dokáže bez námahy rozlousknout jakýkoliv druh a velikost ořechů. S tímto louskáčkem bude louskání ořechů hračkou a zároveň přinese do vaší kuchyně nádech elegance a luxusu. Hlavní parametry: - Délka: 18 cm - Materiál: leštěný hliník - Kónický tvar pro snadné louskání ořechů

Koupit za 143 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento elegantní louskáček na ořechy TYGR je skvělým pomocníkem při louskání ořechů. S délkou 18 cm a vyrobený z leštěného hliníku, je nejen praktický, ale i stylovým doplňkem vaší kuchyně. Díky svému kónickému tvaru dokáže bez námahy rozlousknout jakýkoliv druh a velikost ořechů. S tímto louskáčkem bude louskání ořechů hračkou a zároveň přinese do vaší kuchyně nádech elegance a luxusu.

Hlavní parametry:
- Délka: 18 cm
- Materiál: leštěný hliník
- Kónický tvar pro snadné louskání ořechů
Zobrazit více

Články odjinud