Tento louskáček na ořechy od značky Westmark je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých velikostí. S jeho délkou 15 cm a provedením z lakovaného hliníku je nejen odolný, ale zároveň i elegantním doplňkem do vaší kuchyně. Díky klasickému provedení se hodí pro každodenní použití i pro speciální příležitosti. S tímto louskáčkem budete mít ořechy otevřené rychle a snadno, ať už si připravujete svačinu nebo dezert. Hlavní parametry: - Značka: Westmark - Typ: Louskáček na ořechy - Materiál: Lakovaný... Celý popis

Koupit za 206 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento louskáček na ořechy od značky Westmark je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých velikostí. S jeho délkou 15 cm a provedením z lakovaného hliníku je nejen odolný, ale zároveň i elegantním doplňkem do vaší kuchyně. Díky klasickému provedení se hodí pro každodenní použití i pro speciální příležitosti. S tímto louskáčkem budete mít ořechy otevřené rychle a snadno, ať už si připravujete svačinu nebo dezert.

Hlavní parametry:
- Značka: Westmark
- Typ: Louskáček na ořechy
- Materiál: Lakovaný hliník
- Velikost: 15 cm
- Klasické provedení
- Odolný a elegantní design
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Westmark

Články odjinud