Louskáček na ořechy - WMF

100 %
Stars
(1 hodnocení)

S masivním louskáčkem na ořechy Gourmet můžete snadno a bez námahy otevřít různé druhy ořechů díky dvěma velikostem drážek. Vyrobený z odolné chromované slitiny, tento louskáček je skvělým pomocníkem nejen v kuchyni, ale i při grilování nebo večerním posezení s přáteli. Ramena louskáčku jsou pogumována, což zvyšuje bezpečnost při manipulaci s ním a zároveň chrání povrch ořechů. S moderním designem a kvalitním provedením je tento louskáček nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vaší domácnosti.... Celý popis

Koupit za 469 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S masivním louskáčkem na ořechy Gourmet můžete snadno a bez námahy otevřít různé druhy ořechů díky dvěma velikostem drážek. Vyrobený z odolné chromované slitiny, tento louskáček je skvělým pomocníkem nejen v kuchyni, ale i při grilování nebo večerním posezení s přáteli. Ramena louskáčku jsou pogumována, což zvyšuje bezpečnost při manipulaci s ním a zároveň chrání povrch ořechů. S moderním designem a kvalitním provedením je tento louskáček nejen praktickým, ale i stylovým doplňkem vaší domácnosti.

Hlavní parametry:
- Určen pro ořechy různých velikostí
- Vyroben z odolné chromované slitiny
- Ramena louskáčku opatřena protiskluzem
- Moderní nestárnoucí design, kvalitní provedení
Zobrazit více

Parametry

Výrobce WMF

Články odjinud