S úžasným louskáčkem ořechů od značky ETY už nebude louskání ořechů žádným problémem! Díky masivní konstrukci z nerezu a plastu je tento louskáček nejen odolný, ale také skvěle vybavený pro louskání různých druhů ořechů, jako jsou vlašské, lískové, makadamové, para ořechy a dokonce i mandle. S maximálním průměrem ořechů až 40 mm se můžete spolehnout na to, že tento louskáček zvládne vše s lehkostí. Jedinečná konstrukce tohoto louskáčku umožňuje snadné a rychlé rozdrcení i těch nejtvrdších skořápek,... Celý popis

Koupit za 1 599 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S úžasným louskáčkem ořechů od značky ETY už nebude louskání ořechů žádným problémem! Díky masivní konstrukci z nerezu a plastu je tento louskáček nejen odolný, ale také skvěle vybavený pro louskání různých druhů ořechů, jako jsou vlašské, lískové, makadamové, para ořechy a dokonce i mandle. S maximálním průměrem ořechů až 40 mm se můžete spolehnout na to, že tento louskáček zvládne vše s lehkostí.

Jedinečná konstrukce tohoto louskáčku umožňuje snadné a rychlé rozdrcení i těch nejtvrdších skořápek, což vám ušetří spoustu času a úsilí. S praktickou plastovou násypkou a integrovaným krytem pro větší bezpečnost je používání tohoto louskáčku pohodlné a bezstarostné. Navíc je tento louskáček kompatibilní s různými kuchyňskými roboty značky ETY, což z něj činí skvělý doplněk pro vaši kuchyňskou výbavu.

Hlavní parametry:
- Masivní konstrukce z nerezu a plastu
- Vhodný pro různé druhy ořechů (vlašské, lískové, makadamové, para ořechy, mandle)
- Maximální průměr ořechů až 40 mm
- Snadné a rychlé louskání i tvrdých skořápek
- Plastová násypka s integrovaným krytem pro bezpečnost
- Kompatibilní s kuchyňskými roboty značky ETY
Zobrazit více

Články odjinud