Pokud hledáte stylový a praktický doplněk pro vaše hobby aktivity, pak je Alpina 17x8,5x5,5cm WD/AL TOC tou správnou volbou pro vás. Tato kompaktní a odolná krabička je ideální pro uložení a ochranu vašich nejmenších drobností, jako jsou špendlíky, korálky, nebo mince. Díky kombinaci dřeva a hliníku je nejen odolná, ale i stylová a moderní. S rozměry 17x8,5x5,5 cm se snadno vejde do vaší kabelky nebo tašky a můžete ji mít stále po ruce, když budete potřebovat. Takže neváhejte a pořiďte si Alpinu... Celý popis

Koupit za 125 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud hledáte stylový a praktický doplněk pro vaše hobby aktivity, pak je Alpina 17x8,5x5,5cm WD/AL TOC tou správnou volbou pro vás. Tato kompaktní a odolná krabička je ideální pro uložení a ochranu vašich nejmenších drobností, jako jsou špendlíky, korálky, nebo mince. Díky kombinaci dřeva a hliníku je nejen odolná, ale i stylová a moderní. S rozměry 17x8,5x5,5 cm se snadno vejde do vaší kabelky nebo tašky a můžete ji mít stále po ruce, když budete potřebovat. Takže neváhejte a pořiďte si Alpinu WD/AL TOC ještě dnes a užijte si praktický a designový doplněk pro vaše hobby aktivity.

Hlavní parametry:
- Rozměry: 17x8,5x5,5 cm
- Materiál: dřevo a hliník
- Stylový a moderní design
- Ideální pro uložení drobností
- Kompaktní a odolná konstrukce
Zobrazit více

Články odjinud