S louskáčkem na ořechy Culinaria Orange bude louskání ořechů hračka! Tento kónický louskáček vyrobený z odolné slitiny hliníku je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých druhů a velikostí - ať už máte rádi vlašské, lískové nebo jiné. Díky svému designu spolehlivě rozlouskne skořápku a zachová jádro neporušené. A to není vše! Tento praktický nástroj můžete využít i pro snadné otevírání PET lahví. S louskáčkem Culinaria Orange už nebudete muset trávit zdlouhavé chvíle s louskáním ořechů.... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem na ořechy Culinaria Orange bude louskání ořechů hračka! Tento kónický louskáček vyrobený z odolné slitiny hliníku je skvělým pomocníkem při louskání ořechů různých druhů a velikostí - ať už máte rádi vlašské, lískové nebo jiné. Díky svému designu spolehlivě rozlouskne skořápku a zachová jádro neporušené. A to není vše! Tento praktický nástroj můžete využít i pro snadné otevírání PET lahví.

S louskáčkem Culinaria Orange už nebudete muset trávit zdlouhavé chvíle s louskáním ořechů. Stačí jednoduše a efektivně použít tento kvalitní nástroj a bavit se při konzumaci oblíbených oříšků. Navíc díky svým rozměrům 17 x 4.5 cm se pohodlně vejde do ruky a snadno se s ním manipuluje.

S louskáčkem na ořechy Culinaria Orange si užijete chvíle plné lahodných oříšků bez zbytečné námahy!

Hlavní parametry:
- Materiál: odolná slitina hliníku
- Vhodný pro různé druhy ořechů a velikostí
- Kónický design pro snadné louskání
- Možnost použití pro otevírání PET lahví
- Rozměry: 17 x 4.5 cm
- Barevné provedení se může mírně lišit
Zobrazit více

Články odjinud