Tento šikovný louskáček na ořechy CULINARIA Wood je nepostradatelným pomocníkem při louskání ořechů různých druhů a velikostí. Jeho kónický tvar a odolná slitina hliníku umožňují snadné a efektivní louskání ořechových skořápek, aniž by došlo k rozdrcení jejich jader. Navíc tento praktický nástroj můžete využít i pro snadné otevírání PET lahví. S louskáčkem CULINARIA Wood bude louskání ořechů hračkou! Hlavní parametry: - Materiál: odolná slitina hliníku - Kónický tvar pro snadné louskání ořechů... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento šikovný louskáček na ořechy CULINARIA Wood je nepostradatelným pomocníkem při louskání ořechů různých druhů a velikostí. Jeho kónický tvar a odolná slitina hliníku umožňují snadné a efektivní louskání ořechových skořápek, aniž by došlo k rozdrcení jejich jader. Navíc tento praktický nástroj můžete využít i pro snadné otevírání PET lahví. S louskáčkem CULINARIA Wood bude louskání ořechů hračkou!

Hlavní parametry:
- Materiál: odolná slitina hliníku
- Kónický tvar pro snadné louskání ořechů
- Vhodný pro různé druhy ořechů (vlašské, lískové atd.)
- Nepoškozuje jádra ořechů
- Možnost využití pro otevírání PET lahví
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Banquet

Články odjinud