Moderní miska na ořechy s louskáčkem je ideálním doplňkem pro vaše domácí posezení či večírky s přáteli. Vyrobena z akáciového dřeva je nejen stylová, ale zároveň ekologická volba pro vaši kuchyni. Díky lakovanému povrchu působí velmi elegantně a louskáček s pogumovanou rukojetí je praktickým a pohodlným pomocníkem při otevírání ořechů. S rozměry 24,5 x 24,5 cm a výškou 8 cm poskytuje dostatek místa pro různé druhy ořechů, které si můžete vychutnat kdykoliv. Tato miska je snadno udržovatelná - stačí... Celý popis

Koupit za 959 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní miska na ořechy s louskáčkem je ideálním doplňkem pro vaše domácí posezení či večírky s přáteli. Vyrobena z akáciového dřeva je nejen stylová, ale zároveň ekologická volba pro vaši kuchyni. Díky lakovanému povrchu působí velmi elegantně a louskáček s pogumovanou rukojetí je praktickým a pohodlným pomocníkem při otevírání ořechů. S rozměry 24,5 x 24,5 cm a výškou 8 cm poskytuje dostatek místa pro různé druhy ořechů, které si můžete vychutnat kdykoliv. Tato miska je snadno udržovatelná - stačí ji otřít vlhkým hadříkem a bude opět připravena k použití. Užijte si chvíle plné lahodných ořechů s touto praktickou a stylovou miskou.

Hlavní parametry:
- Materiál: akáciové dřevo
- Povrch: lakovaný
- Louskáček s pogumovanou rukojetí
- Rozměry: 24,5 x 24,5 x 8 cm
- Snadná údržba: čistit vlhkým hadříkem
Zobrazit více

Články odjinud