Moderní miska na ořechy s louskáčkem je praktickým a stylovým doplňkem pro každou kuchyň. Vyrobena z odolného gumovníku s lakovaným povrchem nabízí nejen moderní design, ale i funkčnost. Díky integrovanému louskáčku s pogumovanou rukojetí budete moci ořechy louskat snadno a pohodlně. Miska je velmi snadno udržovatelná - stačí ji otřít vlhkým hadříkem. S rozměry průměru 19 cm a výšky 11,5 cm poskytuje dostatek místa pro různé druhy ořechů. Přidejte tuto praktickou a designovou misku do své kuchyně... Celý popis

Koupit za 889 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Moderní miska na ořechy s louskáčkem je praktickým a stylovým doplňkem pro každou kuchyň. Vyrobena z odolného gumovníku s lakovaným povrchem nabízí nejen moderní design, ale i funkčnost. Díky integrovanému louskáčku s pogumovanou rukojetí budete moci ořechy louskat snadno a pohodlně. Miska je velmi snadno udržovatelná - stačí ji otřít vlhkým hadříkem. S rozměry průměru 19 cm a výšky 11,5 cm poskytuje dostatek místa pro různé druhy ořechů. Přidejte tuto praktickou a designovou misku do své kuchyně a užívejte si ořechy s elegancí.

Hlavní parametry:
- Materiál: gumovník
- Rozměry: průměr 19 cm, výška 11,5 cm
- Design: moderní
- Integrovaný louskáček s pogumovanou rukojetí
- Snadná údržba: čištění vlhkým hadříkem
Zobrazit více

Články odjinud