S oříškovým louskáčkem Manolo budete mít vždy perfektně otevřené a chutné celé kousky ořechů, aniž byste je rozmačkali. Tento louskáček disponuje dvoukomorovým systémem, který umožňuje otevírat jak velké, tak malé ořechy s lehkostí. Navíc je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné a snadné použití. A co víc, jeho časově neztratitelně krásný design z něj činí skvělý doplněk do každé kuchyně. Hlavní parametry: - Dvoukomorový systém pro velké a malé ořechy - Ergonomický design - Časově neztratitelně krásný... Celý popis

Koupit za 646 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S oříškovým louskáčkem Manolo budete mít vždy perfektně otevřené a chutné celé kousky ořechů, aniž byste je rozmačkali. Tento louskáček disponuje dvoukomorovým systémem, který umožňuje otevírat jak velké, tak malé ořechy s lehkostí. Navíc je ergonomicky tvarovaný pro pohodlné a snadné použití. A co víc, jeho časově neztratitelně krásný design z něj činí skvělý doplněk do každé kuchyně.

Hlavní parametry:
- Dvoukomorový systém pro velké a malé ořechy
- Ergonomický design
- Časově neztratitelně krásný design
- Barva: Černá / stříbrná
- Možnost mytí v myčce
Zobrazit více

Články odjinud