Řezná deska KDS 10/12 od české nožířské firmy KDS je ideálním pomocníkem pro mletí masa nebo jiných surovin v domácnosti. Díky různým velikostem otvorů můžete snadno určit jemnost mletí podle vašich preferencí. Po použití je důležité desku důkladně vyčistit teplou vodou, osušit a následně skladovat v suchém prostředí, abyste prodloužili její životnost. S touto kvalitní řeznou deskou můžete snadno připravit čerstvé mleté maso nebo jemné ovocné a zeleninové směsi. Hlavní parametry: - Průměr řezné... Celý popis

Koupit za 169 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řezná deska KDS 10/12 od české nožířské firmy KDS je ideálním pomocníkem pro mletí masa nebo jiných surovin v domácnosti. Díky různým velikostem otvorů můžete snadno určit jemnost mletí podle vašich preferencí. Po použití je důležité desku důkladně vyčistit teplou vodou, osušit a následně skladovat v suchém prostředí, abyste prodloužili její životnost. S touto kvalitní řeznou deskou můžete snadno připravit čerstvé mleté maso nebo jemné ovocné a zeleninové směsi.

Hlavní parametry:
- Průměr řezné desky: 69,5 mm
- Průměr vnitřního otvoru: 10 mm
- Průměr otvorů: 12 mm
- Vyrobeno v České republice
- Po použití omyjte, osušte a ošetřete jedlým olejem
Zobrazit více

Články odjinud