S touto deskou do mlýnku na maso č. 10/16 budete mít možnost připravit si domácí mleté maso či jiné suroviny přesně podle svých představ. Díky její kvalitní výrobě a preciznímu zpracování si budete moci být jisti, že vaše suroviny budou mlety tak, jak máte rádi. S průměrem 69,5 mm a průměrem středního otvoru 10 mm bude tato deska skvěle vyhovovat pro mletí masa. S vrtáním o průměru 16 mm zvládne tato deska i náročnější úkoly. Buďte kreativní a vytvářejte si vlastní recepty s touto skvělou deskou... Celý popis

Koupit za 201 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto deskou do mlýnku na maso č. 10/16 budete mít možnost připravit si domácí mleté maso či jiné suroviny přesně podle svých představ. Díky její kvalitní výrobě a preciznímu zpracování si budete moci být jisti, že vaše suroviny budou mlety tak, jak máte rádi. S průměrem 69,5 mm a průměrem středního otvoru 10 mm bude tato deska skvěle vyhovovat pro mletí masa. S vrtáním o průměru 16 mm zvládne tato deska i náročnější úkoly. Buďte kreativní a vytvářejte si vlastní recepty s touto skvělou deskou do mlýnku na maso!

Hlavní parametry:
- Průměr: 69,5 mm
- Průměr středního otvoru: 10 mm
- Vrtání: 16 mm
Zobrazit více

Články odjinud