Pokud rádi připravujete domácí masové speciality nebo si rádi připravujete vlastní suroviny, pak je tato univerzální deska do mlýnku na maso skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. S průměrem 69,5 mm a středním otvorem o průměru 10 mm je ideální pro mlýnky č. 10/16. Díky tomu můžete snadno a rychle mlet maso nebo jiné suroviny pro vaše oblíbené recepty. Tato deska je vysoce kvalitní a odolná, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Nechte svou kreativitu volně plynout a připravte si lahodné... Celý popis

Koupit za 201 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud rádi připravujete domácí masové speciality nebo si rádi připravujete vlastní suroviny, pak je tato univerzální deska do mlýnku na maso skvělým pomocníkem ve vaší kuchyni. S průměrem 69,5 mm a středním otvorem o průměru 10 mm je ideální pro mlýnky č. 10/16. Díky tomu můžete snadno a rychle mlet maso nebo jiné suroviny pro vaše oblíbené recepty. Tato deska je vysoce kvalitní a odolná, což zaručuje dlouhou životnost a spolehlivý výkon. Nechte svou kreativitu volně plynout a připravte si lahodné pokrmy díky této praktické desce do mlýnku na maso.

Hlavní parametry:
- Průměr: 69,5 mm
- Průměr středního otvoru: 10 mm
- Vrtání: 16 mm
Zobrazit více

Články odjinud