Řezná deska KDS 10/16 od české nožířské firmy KDS je ideálním doplňkem pro vaši kuchyňskou výbavu. Tato šajba je určena pro masostrůj Porkert 10 a umožňuje vám mletí masa na požadovanou jemnost nebo dokonce mletí ovoce a zeleniny. Díky různým velikostem otvorů na desce můžete snadno nastavit jemnost mletí podle vašich preferencí. Po každém použití doporučuje výrobce omýt desku teplou vodou, důkladně osušit a skladovat v suchém a neagresivním prostředí, abyste prodloužili její životnost a zachovali... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řezná deska KDS 10/16 od české nožířské firmy KDS je ideálním doplňkem pro vaši kuchyňskou výbavu. Tato šajba je určena pro masostrůj Porkert 10 a umožňuje vám mletí masa na požadovanou jemnost nebo dokonce mletí ovoce a zeleniny. Díky různým velikostem otvorů na desce můžete snadno nastavit jemnost mletí podle vašich preferencí. Po každém použití doporučuje výrobce omýt desku teplou vodou, důkladně osušit a skladovat v suchém a neagresivním prostředí, abyste prodloužili její životnost a zachovali její kvalitu.

Hlavní parametry:
- Průměr řezné desky: 69,5 mm
- Průměr vnitřního otvoru: 10 mm
- Průměr otvorů: 16 mm
- Vyrobeno v České republice
- Po použití omyjte, osušte a ošetřete jedlým olejem
Zobrazit více

Články odjinud