S touto univerzální deskou do mlýnku na maso č. 10/16 budete mít možnost mletí masa a dalších surovin snadno a rychle. Díky průměru 69,5 mm a průměru středního otvoru 10 mm bude mletí velmi efektivní a výsledná konzistence perfektní. Tato deska je ideální pro každého, kdo si rád připravuje domácí uzeniny, paštiky nebo jiné masové speciality. S touto deskou do mlýnku na maso budete mít jistotu kvalitního výsledku každým mletím. Hlavní parametry: - Průměr: 69,5 mm - Průměr středního otvoru: 10 mm... Celý popis

Koupit za 259 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto univerzální deskou do mlýnku na maso č. 10/16 budete mít možnost mletí masa a dalších surovin snadno a rychle. Díky průměru 69,5 mm a průměru středního otvoru 10 mm bude mletí velmi efektivní a výsledná konzistence perfektní. Tato deska je ideální pro každého, kdo si rád připravuje domácí uzeniny, paštiky nebo jiné masové speciality. S touto deskou do mlýnku na maso budete mít jistotu kvalitního výsledku každým mletím.

Hlavní parametry:
- Průměr: 69,5 mm
- Průměr středního otvoru: 10 mm
- Vrtání: 16 mm
- Typ: Deska do mlýnku na maso č. 10/16
- Určení: Mletí masa a jiných surovin
Zobrazit více

Články odjinud