Deska 5275-10/16 je skvělým doplňkem pro vaše projekty v domácnosti, dílně nebo zahradě. Díky své univerzálnosti a kvalitnímu zpracování se jedná o nezbytný nástroj pro každého kutila, řemeslníka či živnostníka. S touto deskou budete mít jistotu, že vaše práce budou provedeny s precizností a spolehlivostí. Díky naší rychlé expedici si můžete tento výrobek objednat z pohodlí domova a brzy bude u vás. Hlavní parametry: - Typ: Deska 5275-10/16 - Vhodná pro: Domácnost, dílnu, zahradu - Kategorie:... Celý popis

Koupit za 244 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Deska 5275-10/16 je skvělým doplňkem pro vaše projekty v domácnosti, dílně nebo zahradě. Díky své univerzálnosti a kvalitnímu zpracování se jedná o nezbytný nástroj pro každého kutila, řemeslníka či živnostníka. S touto deskou budete mít jistotu, že vaše práce budou provedeny s precizností a spolehlivostí. Díky naší rychlé expedici si můžete tento výrobek objednat z pohodlí domova a brzy bude u vás.

Hlavní parametry:
- Typ: Deska 5275-10/16
- Vhodná pro: Domácnost, dílnu, zahradu
- Kategorie: Elektro, kutilství, řemesla
- Dostupné barvy: Pro konkrétní barvu nás kontaktujte
- Expedice: Rychlá dodávka až k vám domů
- Podpora: Online zákaznická podpora od Pondělí do Pátku od 8:00 do 14:30
- Osobní odběr: Možnost osobního odběru na adrese Brněnská 4646/69, Prostějov
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud