Pokud milujete domácí přípravu masa a chcete si užít tu nejlepší kvalitu, pak je řezná deska pro mlýnek na maso Porkert č.10 tou správnou volbou pro vás. Tato praktická deska s průměrem otvorů 16 mm je vyrobena s láskou a precizností přímo v České republice. Díky ní můžete snadno a rychle připravit čerstvé mleté maso přesně podle svých představ. Buďte svým vlastním šéfkuchařem a vytvořte si domácí lahůdky s touto kvalitní řeznou deskou od Porkert. Hlavní parametry: - Průměr otvorů: 16 mm - Vyrobeno... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Pokud milujete domácí přípravu masa a chcete si užít tu nejlepší kvalitu, pak je řezná deska pro mlýnek na maso Porkert č.10 tou správnou volbou pro vás. Tato praktická deska s průměrem otvorů 16 mm je vyrobena s láskou a precizností přímo v České republice. Díky ní můžete snadno a rychle připravit čerstvé mleté maso přesně podle svých představ. Buďte svým vlastním šéfkuchařem a vytvořte si domácí lahůdky s touto kvalitní řeznou deskou od Porkert.

Hlavní parametry:
- Průměr otvorů: 16 mm
- Vyrobeno v České republice
Zobrazit více

Články odjinud