Deska do mlýnku na maso č. 10/16 je nezbytným doplňkem pro každého milovníka domácího vaření. S touto kvalitní deskou budete mít možnost mletí masa a dalších surovin rychle a snadno připravit lahodné pokrmy přesně podle vašich představ. Díky průměru 69,5 mm a průměru středního otvoru 10 mm je tato deska ideální pro vaše potřeby. Navíc vrtání o průměru 16 mm zajistí, že všechny suroviny budou důkladně rozemlety. S touto deskou do mlýnku na maso budete mít jistotu, že vaše domácí pokrmy budou vždy... Celý popis

Koupit za 178 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Deska do mlýnku na maso č. 10/16 je nezbytným doplňkem pro každého milovníka domácího vaření. S touto kvalitní deskou budete mít možnost mletí masa a dalších surovin rychle a snadno připravit lahodné pokrmy přesně podle vašich představ. Díky průměru 69,5 mm a průměru středního otvoru 10 mm je tato deska ideální pro vaše potřeby. Navíc vrtání o průměru 16 mm zajistí, že všechny suroviny budou důkladně rozemlety. S touto deskou do mlýnku na maso budete mít jistotu, že vaše domácí pokrmy budou vždy dokonale připravené a chutné.

Hlavní parametry:
- Průměr: 69,5 mm
- Průměr středního otvoru: 10 mm
- Vrtání: 16 mm
Zobrazit více

Články odjinud