Tato univerzální řezná deska je nepostradatelným pomocníkem při mletí masa nebo jiných surovin. Díky preciznímu provedení a kvalitnímu materiálu je ideální volbou pro každého, kdo si rád doma připravuje čerstvé mleté maso nebo jiné pokrmy. S touto šajbou dosáhnete přesně takové hrubosti mletí, jakou potřebujete pro vaše recepty. Buďte kreativní a připravte si vlastní mleté maso podle vašich představ! Hlavní parametry: - Univerzální řezná deska pro maso a suroviny - Precizní provedení pro dokonalé... Celý popis

Koupit za 197 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato univerzální řezná deska je nepostradatelným pomocníkem při mletí masa nebo jiných surovin. Díky preciznímu provedení a kvalitnímu materiálu je ideální volbou pro každého, kdo si rád doma připravuje čerstvé mleté maso nebo jiné pokrmy. S touto šajbou dosáhnete přesně takové hrubosti mletí, jakou potřebujete pro vaše recepty. Buďte kreativní a připravte si vlastní mleté maso podle vašich představ!

Hlavní parametry:
- Univerzální řezná deska pro maso a suroviny
- Precizní provedení pro dokonalé výsledky
- Možnost volby hrubosti mletí díky různým velikostem otvorů
- Ideální pro domácí použití i profesionální kuchyně
Zobrazit více

Články odjinud