Řezná deska KDS 10/20 od české nožířské firmy KDS je ideálním doplňkem pro váš masostruh Porkert 10. Tato univerzální šajba vám umožní mletí masa na jemno či přípravu ovocných a zeleninových pokrmů podle vašich představ. Díky různým velikostem otvorů můžete snadno regulovat zrnitost namleté suroviny. Po každém použití doporučujeme desku omýt teplou vodou, důkladně osušit a skladovat v suchém prostředí, abyste prodloužili její životnost. S touto řeznou deskou budete mít v kuchyni vše, co potřebujete... Celý popis

Koupit za 179 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řezná deska KDS 10/20 od české nožířské firmy KDS je ideálním doplňkem pro váš masostruh Porkert 10. Tato univerzální šajba vám umožní mletí masa na jemno či přípravu ovocných a zeleninových pokrmů podle vašich představ. Díky různým velikostem otvorů můžete snadno regulovat zrnitost namleté suroviny. Po každém použití doporučujeme desku omýt teplou vodou, důkladně osušit a skladovat v suchém prostředí, abyste prodloužili její životnost. S touto řeznou deskou budete mít v kuchyni vše, co potřebujete pro dokonalé mletí masa a přípravu lahodných pokrmů.

Hlavní parametry:
- Průměr řezné desky: 69,5 mm
- Průměr vnitřního otvoru: 10 mm
- Průměr otvorů: 20 mm
- Vyrobeno v České republice
- Po použití omyjte, osušte a ošetřete jedlým olejem
Zobrazit více

Články odjinud