Masodeska do masostrůjku č.22 s otvory o průměru 20 mm je ideálním doplňkem pro každého milovníka domácího zpracování masa. Tato masodeska vám umožní snadno a rychle připravit maso pro další zpracování, ať už se jedná o výrobu domácích klobás, hamburgerů nebo jiných masových pokrmů. Díky preciznímu provedení a odolnému materiálu bude maso krájené na této deskce vždy dokonale a rovnoměrně nakrájené. Baleno v igelitovém obalu je tato masodeska chráněna před poškozením a znečištěním, což zaručuje její... Celý popis

Koupit za 264 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Masodeska do masostrůjku č.22 s otvory o průměru 20 mm je ideálním doplňkem pro každého milovníka domácího zpracování masa. Tato masodeska vám umožní snadno a rychle připravit maso pro další zpracování, ať už se jedná o výrobu domácích klobás, hamburgerů nebo jiných masových pokrmů. Díky preciznímu provedení a odolnému materiálu bude maso krájené na této deskce vždy dokonale a rovnoměrně nakrájené. Baleno v igelitovém obalu je tato masodeska chráněna před poškozením a znečištěním, což zaručuje její dlouhou životnost a bezchybnou funkčnost. S touto masodeskou se vám bude příprava masa snadno a pohodlně dařit každý den!

Hlavní parametry:
- Typ: Masodeska do masostrůjku č.22
- Průměr otvorů: 20 mm
- Materiál: Odolná a hygienická plastová masodeska
- Balení: Igeltiový obal
- EAN: 8594861539004
Zobrazit více

Články odjinud