Řezné desky české výroby do mlýnků na maso PORKERT jsou ideálním pomocníkem pro každého milovníka domácí kuchyně. S různými velikostmi otvorů umožňují mletí masa a jiných potravin podle potřeby - ať už upřednostňujete jemné mletí pro játrové knedlíčky nebo hrubší texturu pro klobásy či sekanou. Tyto karbonové desky jsou určeny pro masořezky č. 5, 8, 10/12, 20/22 a 32, a nyní je máte možnost pořídit si je ve výprodeji. Originální PORKERT řezné desky jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Je však důležité... Celý popis

Koupit za 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řezné desky české výroby do mlýnků na maso PORKERT jsou ideálním pomocníkem pro každého milovníka domácí kuchyně. S různými velikostmi otvorů umožňují mletí masa a jiných potravin podle potřeby - ať už upřednostňujete jemné mletí pro játrové knedlíčky nebo hrubší texturu pro klobásy či sekanou. Tyto karbonové desky jsou určeny pro masořezky č. 5, 8, 10/12, 20/22 a 32, a nyní je máte možnost pořídit si je ve výprodeji. Originální PORKERT řezné desky jsou zárukou kvality a spolehlivosti. Je však důležité pamatovat, že tyto desky nelze mýt v myčce, aby si zachovaly svou optimální funkčnost co nejdéle.

Hlavní parametry:
- Česká výroba
- Karbonové řezné desky
- Různé velikosti otvorů pro jemné i hrubé mletí
- Kompatibilní s masořezkami č. 5, 8, 10/12, 20/22 a 32
- Výprodejová nabídka
- Není vhodné mýt v myčce
Zobrazit více

Články odjinud