Řezné desky české výroby do mlýnků na maso PORKERT jsou skvělým pomocníkem při přípravě čerstvě namletého masa a dalších potravin. Díky různým velikostem otvorů v těchto karbonových deskách můžete mlet maso podle potřeby jemně či hrubě, což umožňuje přípravu různých pokrmů od jemných játrových knedlíčků až po hrubé klobásy či sekanou. Tyto originální řezné desky jsou kompatibilní s masořezkami č.5, 8, 10/12, 20/22 a 32 od značky PORKERT. V současné době jsou dostupné ve výprodeji ve velikostech... Celý popis

Koupit za 369 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řezné desky české výroby do mlýnků na maso PORKERT jsou skvělým pomocníkem při přípravě čerstvě namletého masa a dalších potravin. Díky různým velikostem otvorů v těchto karbonových deskách můžete mlet maso podle potřeby jemně či hrubě, což umožňuje přípravu různých pokrmů od jemných játrových knedlíčků až po hrubé klobásy či sekanou.

Tyto originální řezné desky jsou kompatibilní s masořezkami č.5, 8, 10/12, 20/22 a 32 od značky PORKERT. V současné době jsou dostupné ve výprodeji ve velikostech č.5, 8, 10, 22 a 32, takže si můžete vybrat ten správný typ pro vaše potřeby. Jejich český původ a kvalitní zpracování zaručují dlouhou životnost a spolehlivý výkon.

Nenechte se zmást levnými imitacemi, vsaďte na originální řezné desky od PORKERT a užijte si kvalitního mletí masa doma. Při používání pamatujte, že tyto desky nelze mýt v myčce, doporučuje se ruční mytí a důkladné usušení.

Hlavní parametry:
- Česká výroba
- Materiál: karbonová ocel
- Kompatibilita s masořezkami č.5, 8, 10/12, 20/22 a 32
- Velikosti otvorů: jemné a hrubé mletí
- Není vhodné mýt v myčce
Zobrazit více

Články odjinud