S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/14 budete mít možnost mletí masa a dalších surovin rychle a efektivně. Díky průměru 62 mm a střednímu otvoru o průměru 9 mm bude mletí snadné a pohodlné. Vrtání o velikosti 14 mm zajistí, že suroviny budou mlety jemně a rovnoměrně. Tato deska je ideální volbou pro každého, kdo si rád připravuje domácí masové speciality nebo experimentuje s různými surovinami. Hlavní parametry: - Průměr: 62 mm - Průměr středního otvoru: 9 mm - Vrtání: 14 mm

Koupit za 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/14 budete mít možnost mletí masa a dalších surovin rychle a efektivně. Díky průměru 62 mm a střednímu otvoru o průměru 9 mm bude mletí snadné a pohodlné. Vrtání o velikosti 14 mm zajistí, že suroviny budou mlety jemně a rovnoměrně. Tato deska je ideální volbou pro každého, kdo si rád připravuje domácí masové speciality nebo experimentuje s různými surovinami.

Hlavní parametry:
- Průměr: 62 mm
- Průměr středního otvoru: 9 mm
- Vrtání: 14 mm
Zobrazit více

Články odjinud