S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/14 budete mít možnost připravit si čerstvé mleté maso a další suroviny přesně podle svých představ. Díky průměru 62 mm a průměru středního otvoru 9 mm bude mletí rychlé a efektivní. Vrtání o průměru 14 mm zajistí, že maso bude mleté jemně a rovnoměrně. S touto deskou do mlýnku na maso budete mít vše, co potřebujete k přípravě lahodných pokrmů plných čerstvých surovin. Hlavní parametry: - Průměr: 62 mm - Průměr středního otvoru: 9 mm - Vrtání: 14 mm - Určeno... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/14 budete mít možnost připravit si čerstvé mleté maso a další suroviny přesně podle svých představ. Díky průměru 62 mm a průměru středního otvoru 9 mm bude mletí rychlé a efektivní. Vrtání o průměru 14 mm zajistí, že maso bude mleté jemně a rovnoměrně. S touto deskou do mlýnku na maso budete mít vše, co potřebujete k přípravě lahodných pokrmů plných čerstvých surovin.

Hlavní parametry:
- Průměr: 62 mm
- Průměr středního otvoru: 9 mm
- Vrtání: 14 mm
- Určeno pro mlýnek na maso č. 8/14
Zobrazit více

Články odjinud