S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/18 budete mít možnost připravit si čerstvé mleté maso a další suroviny přesně podle svých představ. Díky kvalitnímu zpracování a preciznímu designu bude vaše práce s mlýnkem snazší a efektivnější. S touto deskou dosáhnete dokonalé konzistence mletého masa a jiných surovin, kterou potřebujete pro vaše recepty. Nechte se unést kulinářskou kreativitou a vytvořte si lahodné pokrmy s pomocí této praktické a spolehlivé díly pro mlýnek na maso. Hlavní parametry: -... Celý popis

Koupit za 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/18 budete mít možnost připravit si čerstvé mleté maso a další suroviny přesně podle svých představ. Díky kvalitnímu zpracování a preciznímu designu bude vaše práce s mlýnkem snazší a efektivnější. S touto deskou dosáhnete dokonalé konzistence mletého masa a jiných surovin, kterou potřebujete pro vaše recepty. Nechte se unést kulinářskou kreativitou a vytvořte si lahodné pokrmy s pomocí této praktické a spolehlivé díly pro mlýnek na maso.

Hlavní parametry:
- Průměr: 62 mm
- Průměr středového otvoru: 9 mm
- Vrtání: 18 mm
Zobrazit více

Články odjinud