Řezná deska KDS 8/18 je nenahraditelným pomocníkem každého milovníka domácího vaření. Díky této šajbě můžete snadno a rychle namlet maso na požadovanou jemnost nebo připravit lahodné domácí paštiky a pomazánky. S průměrem 62 mm a otvory o průměru 18 mm je tato řezná deska ideální pro dosažení požadované hrubosti mletí masa či zeleniny. Po každém použití je důležité desku důkladně očistit teplou vodou, osušit a ošetřit jedlým olejem, abyste zajistili její dlouhou životnost. Vyrobeno v České republice... Celý popis

Koupit za 187 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Řezná deska KDS 8/18 je nenahraditelným pomocníkem každého milovníka domácího vaření. Díky této šajbě můžete snadno a rychle namlet maso na požadovanou jemnost nebo připravit lahodné domácí paštiky a pomazánky. S průměrem 62 mm a otvory o průměru 18 mm je tato řezná deska ideální pro dosažení požadované hrubosti mletí masa či zeleniny. Po každém použití je důležité desku důkladně očistit teplou vodou, osušit a ošetřit jedlým olejem, abyste zajistili její dlouhou životnost. Vyrobeno v České republice renomovanou nožířskou firmou KDS, tato šajba je perfektním doplňkem k masovému strojku Porkert 8 a zaručuje kvalitu a spolehlivost.

Hlavní parametry:
- Průměr řezné desky: 62 mm
- Průměr vnitřního otvoru: 9 mm
- Průměr otvorů: 18 mm
- Vyrobeno v České republice
- Ideální pro mletí masa na jemno, ovoce a zeleniny
- Doporučuje se očistit a ošetřit jedlým olejem po každém použití
Zobrazit více

Články odjinud