S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/18 budete mít možnost mletí masa a dalších surovin rychle a snadno. Díky průměru 62 mm a průměru středního otvoru 9 mm bude mletí efektivní a bez zaseknutí. Vrtání o velikosti 18 mm zajistí, že maso bude mleté jemně a rovnoměrně. Tato deska je nezbytným doplňkem pro každého milovníka domácího vaření a zpracování masa. Hlavní parametry: - Průměr: 62 mm - Průměr středního otvoru: 9 mm - Vrtání: 18 mm

Koupit za 190 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/18 budete mít možnost mletí masa a dalších surovin rychle a snadno. Díky průměru 62 mm a průměru středního otvoru 9 mm bude mletí efektivní a bez zaseknutí. Vrtání o velikosti 18 mm zajistí, že maso bude mleté jemně a rovnoměrně. Tato deska je nezbytným doplňkem pro každého milovníka domácího vaření a zpracování masa.

Hlavní parametry:
- Průměr: 62 mm
- Průměr středního otvoru: 9 mm
- Vrtání: 18 mm
Zobrazit více

Články odjinud