S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/18 budete mít možnost jednoduše a efektivně namlít maso a další suroviny díky preciznímu provedení. Je vhodná pro mlýnky s průměrem 62 mm a středním otvorem o průměru 9 mm. S vrtáním o průměru 18 mm zajistíte snadné a rychlé mletí masa či jiných surovin. S touto deskou do mlýnku na maso zvládnete přípravu domácích specialit s lehkostí a profesionálním výsledkem. Hlavní parametry: - Průměr: 62 mm - Průměr středního otvoru: 9 mm - Vrtání: 18 mm - Určeno pro mlýnky... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S touto deskou do mlýnku na maso č. 8/18 budete mít možnost jednoduše a efektivně namlít maso a další suroviny díky preciznímu provedení. Je vhodná pro mlýnky s průměrem 62 mm a středním otvorem o průměru 9 mm. S vrtáním o průměru 18 mm zajistíte snadné a rychlé mletí masa či jiných surovin. S touto deskou do mlýnku na maso zvládnete přípravu domácích specialit s lehkostí a profesionálním výsledkem.

Hlavní parametry:
- Průměr: 62 mm
- Průměr středního otvoru: 9 mm
- Vrtání: 18 mm
- Určeno pro mlýnky č. 8/18
- Ideální pro mletí masa a dalších surovin
Zobrazit více

Články odjinud