Drtič kostí velký Zn

0 %
Stars
(0 hodnocení)

Drtič kostí velký Zn je ideálním nástrojem pro drcení kostí, zejména drůbežích a chrupavek pro slepice. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče dlouhou 10 cm je tento drtič efektivní a snadno ovladatelný. Jeho rozměry základní desky 140 x 50 mm zajistí stabilitu během práce. Drtič kostí je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni, který vám usnadní práci s drcením kostí a chrupavek do požadované velikosti. S tímto nástrojem můžete snadno rozemlít kosti na velikost žeber či třeba suchý... Celý popis

Koupit za 843 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Drtič kostí velký Zn je ideálním nástrojem pro drcení kostí, zejména drůbežích a chrupavek pro slepice. S délkou rukojeti cca 51 cm a pracovní částí drtiče dlouhou 10 cm je tento drtič efektivní a snadno ovladatelný. Jeho rozměry základní desky 140 x 50 mm zajistí stabilitu během práce.

Drtič kostí je nepostradatelným pomocníkem v kuchyni, který vám usnadní práci s drcením kostí a chrupavek do požadované velikosti. S tímto nástrojem můžete snadno rozemlít kosti na velikost žeber či třeba suchý chleba. Díky své jednoduchosti a výkonnosti je drtič kostí velký Zn skvělou volbou pro každého, kdo často pracuje s drůbežími kostmi.

Nenechte se zmást, tento drtič není určen pro drcení vepřových či hovězích kostí, ale vyniká především ve své specializaci na drůbeží kosti a chrupavky.

Hlavní parametry:
- Povrchová úprava: Zn
- Délka rukojeti: cca 51 cm
- Délka pracovní části drtiče: cca 10 cm
- Rozměr základní desky: 140 x 50 mm
Zobrazit více

Články odjinud