Ruční drtič na ovoce je skvělým pomocníkem pro každého, kdo rád vyrábí domácí šťávy nebo si připravuje domácí bramborové knedlíky či placky. S jeho pomocí můžete snadno rozdrtit tvrdé ovoce, jako jsou jablka či hrušky, nebo syrové brambory, a připravit je k dalšímu zpracování. Díky kompaktním rozměrům se vejde do každé kuchyně a snadno se ovládá. S tímto drtičem na ovoce bude vaše domácí kuchyně ještě více plná vůně čerstvého ovoce a zeleniny. Hlavní parametry: - Celková délka: 76 cm - Maximální... Celý popis

Koupit za 7 016 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Ruční drtič na ovoce je skvělým pomocníkem pro každého, kdo rád vyrábí domácí šťávy nebo si připravuje domácí bramborové knedlíky či placky. S jeho pomocí můžete snadno rozdrtit tvrdé ovoce, jako jsou jablka či hrušky, nebo syrové brambory, a připravit je k dalšímu zpracování. Díky kompaktním rozměrům se vejde do každé kuchyně a snadno se ovládá. S tímto drtičem na ovoce bude vaše domácí kuchyně ještě více plná vůně čerstvého ovoce a zeleniny.

Hlavní parametry:
- Celková délka: 76 cm
- Maximální šířka: 48 cm
- Výška: 32 cm
- Rozměr násypky: 31 x 31 cm
- Délka válců: 19 cm
- Hmotnost: 12 kg
Zobrazit více

Články odjinud