S dřevěným louskáčkem na ořechy HUKA 2333766 je louskání ořechů hračka! Tento šikovný pomocník vám usnadní práci při sklizni vlašských ořechů. Stačí jen zatočit a tlak na ořech se postupně zvyšuje, takže máte naprostou kontrolu nad procesem. Už se nemusíte obávat, že byste ořech rozdrtili klasickými kleštěmi. A navíc po použití můžete louskáček nechat vystavený jako stylovou dekoraci. Hlavní parametry: - Materiál: dřevo - Délka: 12,5 cm - Délka ručky: 6 cm - Průměr louskáčku: 5 cm

Koupit za 54 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S dřevěným louskáčkem na ořechy HUKA 2333766 je louskání ořechů hračka! Tento šikovný pomocník vám usnadní práci při sklizni vlašských ořechů. Stačí jen zatočit a tlak na ořech se postupně zvyšuje, takže máte naprostou kontrolu nad procesem. Už se nemusíte obávat, že byste ořech rozdrtili klasickými kleštěmi. A navíc po použití můžete louskáček nechat vystavený jako stylovou dekoraci.

Hlavní parametry:
- Materiál: dřevo
- Délka: 12,5 cm
- Délka ručky: 6 cm
- Průměr louskáčku: 5 cm
Zobrazit více

Články odjinud