S louskáčkem na vlašské ořechy bude louskání ořechů hračka! Tento pevný a spolehlivý louskáček je navržen tak, aby zvládl ořechy různých velikostí i druhů. Díky jeho nerezové oceli je odolný a snadno se udržuje. Dřevěný stojan dodává louskáčku eleganci a stabilitu. S možností nastavení podle velikosti ořechu je louskání hračka pro každého. Rozměry 20 x 16 x 5 cm zajišťují pohodlné použití a s hmotností pouhých 0,542 kg je lehký a snadno přenosný. S tímto louskáčkem budete mít vždy po ruce perfektní... Celý popis

Koupit za 214 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

S louskáčkem na vlašské ořechy bude louskání ořechů hračka! Tento pevný a spolehlivý louskáček je navržen tak, aby zvládl ořechy různých velikostí i druhů. Díky jeho nerezové oceli je odolný a snadno se udržuje. Dřevěný stojan dodává louskáčku eleganci a stabilitu. S možností nastavení podle velikosti ořechu je louskání hračka pro každého. Rozměry 20 x 16 x 5 cm zajišťují pohodlné použití a s hmotností pouhých 0,542 kg je lehký a snadno přenosný. S tímto louskáčkem budete mít vždy po ruce perfektní nástroj pro louskání ořechů!

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Stojan: dřevěný
- Nastavitelné v závislosti na matici: ano
- Rozměry: 20 x 16 x 5 cm
- Hmotnost: 0,542 kg
- Hmotnost v balení: 0,576 kg
Zobrazit více

Články odjinud