ISO 14176 Louskáček na ořechy

93 %
Stars
(12 hodnocení)

Louskáček na vlašské ořechy je ideální pomocník pro každého milovníka ořechů. S jeho pomocí budete moci snadno a rychle otevřít ořechy různých velikostí a druhů. Díky své pevné konstrukci a spolehlivosti se jedná o nezbytný nástroj pro každou kuchyň. Navíc louskáček má elegantní design, který skvěle zapadne do každého prostředí. Hlavní parametry: - Materiál: nerezová ocel - Stojan: dřevěný - Nastavitelné v závislosti na velikosti ořechu: ano - Rozměry: 20/16/5 cm - Hmotnost: 0,542 kg - Hmotnost... Celý popis

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Louskáček na vlašské ořechy je ideální pomocník pro každého milovníka ořechů. S jeho pomocí budete moci snadno a rychle otevřít ořechy různých velikostí a druhů. Díky své pevné konstrukci a spolehlivosti se jedná o nezbytný nástroj pro každou kuchyň. Navíc louskáček má elegantní design, který skvěle zapadne do každého prostředí.

Hlavní parametry:
- Materiál: nerezová ocel
- Stojan: dřevěný
- Nastavitelné v závislosti na velikosti ořechu: ano
- Rozměry: 20/16/5 cm
- Hmotnost: 0,542 kg
- Hmotnost v balení: 0,576 kg
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud