Tato nabíjecí souprava je ideální doplněk k vašemu mlýnku na maso PORKERT® č.10 nebo č.12. S touto soupravou budete mít vždy po ruce náhradní nádobu na mleté maso, kterou můžete připravit předem a uložit do lednice. Díky tomu můžete snadno měnit druhy masa nebo připravit větší množství mletého masa najednou. Souprava obsahuje nádobu s víčkem, které zajistí, že vaše maso zůstane čerstvé a chráněné. Navíc je souprava vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se čistí. S touto nabíjecí... Celý popis

Koupit za 99 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tato nabíjecí souprava je ideální doplněk k vašemu mlýnku na maso PORKERT® č.10 nebo č.12. S touto soupravou budete mít vždy po ruce náhradní nádobu na mleté maso, kterou můžete připravit předem a uložit do lednice. Díky tomu můžete snadno měnit druhy masa nebo připravit větší množství mletého masa najednou. Souprava obsahuje nádobu s víčkem, které zajistí, že vaše maso zůstane čerstvé a chráněné. Navíc je souprava vyrobena z kvalitních materiálů, které jsou odolné a snadno se čistí. S touto nabíjecí soupravou se vaše práce s mlýnkem na maso stane ještě pohodlnější a efektivnější.

Hlavní parametry:
- Souprava nabíjecí NS 10
- Kompatibilní s mlýnkem na maso PORKERT® č.10 a č.12
- Obsahuje nádobu s víčkem
- Zvyšuje pohodlí a efektivitu práce s mlýnkem na maso
- Vyrobeno z kvalitních a odolných materiálů
- Snadno se čistí a udržuje
Zobrazit více

Články odjinud