Sada plastové příruby a tří plastových trubek různých průměrů je ideálním doplňkem pro vaši kuchyňskou výbavu. S touto soupravou můžete snadno rozšířit možnosti vašeho kuchyňského mlýnku na maso a připravit si domácí klobásy, jitrnice a další lahůdky. Díky různým průměrům trubek (14 / 19 / 24 mm) budete mít možnost vybrat si tu správnou pro vaše potřeby. Tato sada je navržena pro použití s mlýnem velikosti 10, což zaručuje perfektní kompatibilitu a snadnou manipulaci.\n\nHlavní parametry: - Obsahuje... Celý popis

Koupit za 73 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Sada plastové příruby a tří plastových trubek různých průměrů je ideálním doplňkem pro vaši kuchyňskou výbavu. S touto soupravou můžete snadno rozšířit možnosti vašeho kuchyňského mlýnku na maso a připravit si domácí klobásy, jitrnice a další lahůdky. Díky různým průměrům trubek (14 / 19 / 24 mm) budete mít možnost vybrat si tu správnou pro vaše potřeby. Tato sada je navržena pro použití s mlýnem velikosti 10, což zaručuje perfektní kompatibilitu a snadnou manipulaci.\n\nHlavní parametry:
- Obsahuje 1x plastovou přírubu a 3 ks plastových trubek o průměrech 14 / 19 / 24 mm
- Ideální doplněk pro kuchyňský mlýnek na maso
- Vhodná k výrobě klobás, jitrnic a dalších lahůdek
- Navržena pro použití s mlýnem velikosti 10
- Snadná manipulace a čištění
Zobrazit více

Určitě si přečtěte

Články odjinud