Tento kovový louskáček na ořechy je elegantní a praktický pomocník do každé kuchyně. S jeho pomocí snadno otevřete i ty nejtvrdší ořechy, aniž byste museli nasadit nadměrnou sílu. Jeho design je moderní a stylový, díky čemuž se stane skvělým doplňkem vašeho kuchyňského vybavení. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování vám tento louskáček poslouží dlouhá léta a jeho stříbrný matný povrch dodá vaší kuchyni luxusní vzhled. Hlavní parametry: - Materiál: zinek - Barva: stříbrná matná - Rozměry:... Celý popis

Koupit za 295 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento kovový louskáček na ořechy je elegantní a praktický pomocník do každé kuchyně. S jeho pomocí snadno otevřete i ty nejtvrdší ořechy, aniž byste museli nasadit nadměrnou sílu. Jeho design je moderní a stylový, díky čemuž se stane skvělým doplňkem vašeho kuchyňského vybavení. Díky kvalitnímu materiálu a preciznímu zpracování vám tento louskáček poslouží dlouhá léta a jeho stříbrný matný povrch dodá vaší kuchyni luxusní vzhled.

Hlavní parametry:
- Materiál: zinek
- Barva: stříbrná matná
- Rozměry: 16,0×5,0 cm
- Výrobce: KELA
- Model: KL-10043
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kela

Články odjinud