Hledáte kvalitní a odolný tlakově litý zinek ve velikosti 16x5 cm s výškou 2,5 cm? Tak to jste na správném místě! Tento precizně zpracovaný kus je ideální pro vaše hobby projekty, modelování či výrobu unikátních doplňků. Díky svému kompaktnímu rozměru se snadno vejde do každého pracovního prostoru a poslouží vám jako spolehlivý pomocník při vašich tvořivých nápadech. S tlakově litým zinkem budete mít jistotu, že vaše výtvory budou mít profesionální vzhled a dlouhou životnost. Nechte se inspirovat... Celý popis

Koupit za 295 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Hledáte kvalitní a odolný tlakově litý zinek ve velikosti 16x5 cm s výškou 2,5 cm? Tak to jste na správném místě! Tento precizně zpracovaný kus je ideální pro vaše hobby projekty, modelování či výrobu unikátních doplňků. Díky svému kompaktnímu rozměru se snadno vejde do každého pracovního prostoru a poslouží vám jako spolehlivý pomocník při vašich tvořivých nápadech. S tlakově litým zinkem budete mít jistotu, že vaše výtvory budou mít profesionální vzhled a dlouhou životnost. Nechte se inspirovat a pusťte se do práce s tímto skvělým materiálem!

Hlavní parametry:
- Materiál: tlakově litý zinek
- Rozměry: 16 x 5 cm
- Výška: 2,5 cm
- Ideální pro hobby projekty, modelování a výrobu doplňků
Zobrazit více

Články odjinud