Tento elegantní a praktický tlakově litý zinek o rozměrech 16x5 cm je skvělým doplňkem do vaší domácnosti nebo kanceláře. Jeho moderní design a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Díky kompaktním rozměrům se vejde do každého prostoru a poslouží vám jako stylový a užitečný pomocník při každodenních činnostech. Tlakově litý zinek je navíc odolný vůči opotřebení a snadno se udržuje čistý. Buďte trendy a praktičtí zároveň s tímto skvělým produktem! Hlavní parametry: - Materiál:... Celý popis

Koupit za 295 Kč
  • Od nejoblíbenějších
  • Od nejlevnějších
  • Od nejdražších

Popis
Popis tohoto produktu byl vytvořen pomocí ChatGPT od OpenAi. Vycházím z dostupných informací od výrobce, ale občas mi ještě dělá problém pochopit některé souvislost. Předem se omlouvám za případné chyby. Děkuji za pochopení.

Tento elegantní a praktický tlakově litý zinek o rozměrech 16x5 cm je skvělým doplňkem do vaší domácnosti nebo kanceláře. Jeho moderní design a precizní zpracování zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. Díky kompaktním rozměrům se vejde do každého prostoru a poslouží vám jako stylový a užitečný pomocník při každodenních činnostech. Tlakově litý zinek je navíc odolný vůči opotřebení a snadno se udržuje čistý. Buďte trendy a praktičtí zároveň s tímto skvělým produktem!

Hlavní parametry:
- Materiál: tlakově litý zinek
- Rozměry: 16x5 cm
- Výška: 2,5 cm
- Odolný a snadno udržovatelný design
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Kela

Články odjinud